Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Mirka
Předmět Nový dotaz
Dotaz

omlouvám se,píši ještě jednou.Dopis jsem vyzvedla 24.3.2017.Jsem z Klatov a odvolání posílá úp do plzně. Můžete mi poradit jak odvolání sepsat,protože si myslím ,že nebude stačit jen že nesouhlasím.Jsem bezradná. Socialní pracovnice jsou super,ale posudková doktorka přirovnává moji dceru ke své 9leté zdravé vnučce. Takto by se posuzovat nemělo podle mne. Děkuji moc za radu.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Mirko,

opravdu stačí, když do odvolání napíšete, že nesouhlasíte se závěry posudkového lékaře, protože posudkový lékař dle Vašeho názoru nevzal v úvahu všechny okolnosti Vašeho zdravotního stavu. Samozřejmě, že tam můžete napsat, co si myslíte, že doktor z Vašich potíží správně nehodnotil.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji