Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Jana
Předmět Nový dotaz
Dotaz Vážení pane Karas .Je mi 47.let a mám tyto problemi díky úrazu nebyl pracovní.Omezení pohyblivost kolenními kloubu lehkého st.Dále Viklavost kolenniho kloubu.A Trvale nasledky po poranění měkkého kolena .A už mi je i nabízená TEP kolena .A se vás ptám ma cenu si jít zadat o důchod když mám tyto problemi děkuji .Jana H

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

obávám se, že zdravotní komplikace, které popisujete, podle mého mínění, nezakládají důvod přiznání invalidního důchodu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji