Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor kateřina tahonová
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den pane Krása. V loňském roce jsem dostala na základě odvolání ID 1. stupeň, na diagnozu poškození velkých cév+ AP II. Důchod byl stanoven na rok. V únoru mě čeká přezkumná prohlídka, opět ale tam, kde důchod před námitkou zamítli. Mám obavy z dalšího zamítnutí. Podotýkám, že jsem od doby stanovení důchodu měla další angioplatku V ČERVNU, a ve zprávě od lékaře je další stanovena pravděpodobně leden unor , podle potíží,je možné, že důchod mi zůstane? Mockrát Vám děkuji, Kateřina Tahonová přeji vám hezké vánoční svátky.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Tahonová,

nemáte jinou možnost, než aby přezkum byl proveden tam, kde Vám byl důchod přiznán. Doporučuji Vám, aby Váš ošetřující lékař popsal důkladně Váš zdravotní stav s tím, že tam bude uvedeno, že došlo ke zhoršení zdravotního stavu, a že prognóza není příliš příznivá. Něco v tom duchu. Pak myslím, že by neměl být problém.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji