Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor dlouhahelena
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Dobrý den,prosím mám čid 6 200 a nechala jsem si peníze posílat na účet.Ale účet mi zablokoval exekutor,přitom je to můj jediný příjem,protože v 56 letech nemohu najít práci.Má na to právo a co mám dělat?

Moc děkuji Helena

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dlouhá,

důchod je příjem, který podléhá exekuci. Na druhé straně Vám musí zůstat prostředky na živobytí, to znamená životní minimum a nájem. Doporučuji Vám, abyste se obrátila na Komoru exekutorů a podala si stížnost. Dále se můžete obrátit na soud a podat stížnost na postup exekutora. 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.