Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor pavel
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Dobry den.Dnes jsem cetl clanek jak pos.lekari odebiraji id duchody podle starych tabulek a dale podle Drabkovych nesmyslu se ridi  a zazracne leci autisty a dalsi postizene jak na bezicim pase.Zajimalo by me jestli se s tim bude neco delat,protoze si lpk nic nedela z narizeni ministerstva.Bude se menit bodove hodnoceni nebo se dal budou id duchody snizovat padle Drabkovych tabulek na me se totis posudkari dal odvolavaji .Dekuji za odpoved Pavel.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

teď se projednává nová metodika pro posuzování nároku na příspěvek na péči. Pokud jde o důchody, zatím se v této věci nic nepřipravuje.

S pozdravem Václav Krása