Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor ?
Předmět Nový dotaz
Dotaz

MOC DÍKY ZA ODPOVĚĎ

Ale chci se tedy zeptat jak můžu požádat o ID když se od roku 1996 starám o maminku na plný úvazek a své zdraví jsem řešila tím,že se o maminku staral manžel v mé neschopnosti a tím pádem jsem neměla žádnou nemocenskou vystavenou tak ani dlouhodobou neschopnost mi nikdo nevydal,ale k lékaři chodím pravidelně.Měla jsem k vám dotaz ohledně pyeloplastiky.DĚKUJI

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

zkuste pohovořit s vaším ošetřujícím lékařem, zda by Vám nenapsal doporučení k žádosti o ID. Dále by bylo dobré, abyste delší dobu byla v pracovní neschopnosti.

Jinak je to problém.

 

S pozdravem Václav Krása