Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Jana
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Dobrý den,děkuji za odpověď.A ještě bych měla  dotaz.Kdo mne bude v případě námitky posuzovat?Ta samá OSSZ a stejná doktorka?V poučení z rozhodnutí,které mi 26.4.13 přišlo je napsáno : "Proti tomuto rozhodnutí lze podat u ČSSZ,Křížová 25,225 08 Praha 5 nebo u kterékoliv OSSZ písemné námitky"A zvou vůbec znovu k posudkové koomisi nebo už to řeší jen papírově?Slyšela jsem od několika  lidí,kterým jejich lékař řekl,že kdyby je posuzovala OSSZ v jiném okrese,tak by jim nic nevzali či nesnížily.Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

můžete podat stížnost a požadovat, aby Vás posuzoval jiný posudkový lékař. Při námitce však nerozhoduje onen posudkový lékař, ale nadřízený orgán, to je ČSSZ. Tudíž posudek by měl být jiný.

S pozdravem Václav Krása