Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Jana
Předmět Nový dotaz
Dotaz

Dobrý den pane Kráso,

se zájmem občas čtu tyto Vaše stránky a opět nechápu některé dotazy.Mám na mysli konkrétní věci.

Nepíšu vůbec z pozice nějak zdravého člověka. Měla jsem plný ID, který mi byl snížen i když návrat do mojí profese byl skoro až nemyslitelný a kolegyně se mě hodně dlouho divily, jak je něco takového možné.

Jana

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

pokud si myslíte, že úřad rozhodl ve Vašem případě špatně, musíte se bránit. je potřeba podat námitku prostřednictvím OSSZ k ČSSZ, případně podat správní žalobu.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, vážený pane,

rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohl/a Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.