Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nesouhlas s rozhodnutím revizní komise

Autor Dolinková Marie
Předmět nesouhlas s rozhodnutím revizní komise
Dotaz

Dobrý den pane Kráso,

jaké mám možnosti v případě, že nesouhlasím s  rozhodnutím komise. Když tato situace nastane chci se odvolat. Je řešením nepodepsat rozhodnutí komise při pohovoru u revize?A jak postupovat dál?Pobírám I.D. 3,stupně , V listopadu mě čeká  přozkoumání.

Předem děkuji za odpověď Dolinková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dolínková,

k posudkové zprávě je lepší se vyjádřit a pak podepsat vlastní vyjádření, nežli ji nepodepsat. To znamená, napsat do zprávy Vaše výhrady.

Pokud by náhodou došlo k tomu, že bude vydáno ropzhodnutí o snížení stupně Vašeho ID, tak správný postup je takový, že musíte podat námitku, a to do 30 dnů po obdržení rozhodnutí. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ na ČSSZ.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji