Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nesouhlas s ČID

Autor Jana Indrová
Předmět nesouhlas s ČID
Dotaz

Dobrý den, vzhledem k mému zdravotnímu stavu jsem žádala o plný invalidní důchod. Mám těžkou artrozu obou kyčelních kloubů. Podpůrčí doba v nemoci mi skončila, termín operace zatím nemám. Těžko se pohybuji, chodím o francouzských holích.Byl mi přidělen částečný invalidní důchod.  Chtěla bych podat žalobu proti rozhodnutí, mám na to ještě jeden měsíc. Ale chtěla bych od Vás radu, jak taková žaloba má vypadat. Ráda pročítám Vaše stránky. Jsou velmi poučné a zajímavé. Děkuji Vám za radu.  Indrová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Indrová,

podání žaloby je nutné konzultovat s naším právním oddělením, které Vám v tomto směru bude nápomocno. Prosím obraťte se přímo na pracovnici poradny NRZP ČR paní Mgr. Ivanu Šťastnou, e-mail: i.stastna@nrzp.cz nebo telefonicky : 266 753 422.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem.

Václav Krása