Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

NESLYSICI

Autor RICHTEROVA
Předmět NESLYSICI
Dotaz VAZENY PANE KSASO ZROVNA DNSE SEM VASM PSLALA ONLEDNE ME DCERY NESLYSICI ADNES MY PRISLO ROZHODNUTI ZE JI DALI DO 1 STUPNE TO JE NECO NEHORAZNE VUBEC STIM NESOUHALSIM PORADTE PROSIM VUBEC STIM NESOUHLASIM .MYSLYM SI ZE CHLUCHOTA JE JEDNO Z NEJVAZNEJSICH ONEMOCNE. BYLA BYSEM STASTNA KDYBY SLYSELA.ACH JO PROMINTE RICHTEROVA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Richterová,

pokud bylo rozhodnuto již o Vašem odvolání, tak máte ještě jednu možnost a sice, podat správní žalobu, která se podává ke krajskému soudu. Tato žaloba je bez poplatků. Zároveň Vám doporučuji podat stížnost k rukám pana ministra J. Drábka, MPSV ČR, Na Poříčním právu 1/376, 128 01 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása