Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

neslysici

Autor
Předmět neslysici
Dotaz

  JA VAS   ZRAVIM  MOC SE   OMLOVAM  JENOCM  VAM CHCI  RICTMOJE  DECRA   MA 100  PROCENT   HLUCHOTU  POUZE ZANKUJE   TUIDS  SI  MYSLYM   ZE  MA  NAROK  NA 3 STUPEN  IVALIDNIHO  DUCHODU    MYSLYM  ZE HLUCHOTA  JE DOST  ZAVAZNY HENDIKEPMOC VAM DEKUJI  ZA VASI  OCHOTU MY OPOVIDAT    KVETA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

doporučuji Vám, abyste podala námitku proti rozhodnutí o přiznání ID. Námitka se posílá prostřednictvím Okresní správy sociálních zabezpečení a adresuje se na Českou správu sociálních zabezpečení, Křížová 25, 155 01 Praha 1. Do námitky stačí napsat, že nesouhlasíte s rozhodnutím o přiznání ID II. stupně.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.