Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

NESLYSICI

Autor
Předmět NESLYSICI
Dotaz

  JA  VAS ZDRVIM    PROMNTE   ALE POKUT TEDA NEVADI  STUDIUM  DETI  SPALUZACI  DOSTALI  DUCHOD   3 STUPEN  TRVALE  PROC MOJE DCERA MA 2 STUPEN  TOMU  NEROZUMIM  MNELA  BY  MNET  DUCHOD  Z MLADI   NEHCAPU  TO PROMIN TE   ALE  NENEHCM TO TAK   DEKUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKVETA

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

ptal jsem se naší sociální poradkyně, která se zaměřuje na problematiku neslyšících. Ona mi tvrdila, že posudkoví lékaři přiznávají stupeň ID podle rozsahu postižení sluchu. Pokud Vaše dcera není úplně neslyšící, tak jí nemusí být přiznán ID III. stupně. Já s Vámi však souhlasím a také se domnívám, že by Vaše dcera měla mít ID pro invaliditu z mládí, takže pokud podáte námitku, tak je to v pořádku.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji