Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

NESLYSICI

Autor KVETA
Předmět NESLYSICI
Dotaz

DOBRY    JA VAS  SRDECNE  ZDRAVIM  P  TAM  SE   VAS   PROSIM  JAKY  BY MNELA  MIT DUCHOD  NESLYSICI  POUZE  ZNAKUJE   A JE TOOALNE HLUCHA  PRECEPSCI  VADA  BUDE  JI 18  JAKY STUPEN A KOLIK  V  A  JAKA VISE MOC VA  DEKUJI  ZA  VASI LASKVAOST KVETA

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

pokud je osoba úplně neslyšící, tak má nárok na III. stupeň ID. Mělo by se jednat o důchod pro invaliditu z mládí a jeho výše by mohla být do 10 000,- Kč. Doporučuji požádat již před dovršením 18 let věku.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji