Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

neslysi

Autor
Předmět neslysi
Dotaz

dobry den   zadalem  dceri  o  duchod  je neslysic  a  stduje  na strednis  skole   pro  sluchove postizene  dali  duchod 2 stupen je to  dobre nemela bymnnet  plny  duchod    akolik proism je 2 stupen  ivalidni  duchod  mam  se odvolat  dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

pokud je Vaše dcera úplně neslyšící a z mládí, tak by měla mít invalidní důchod pro invaliditu z mládí. Pokud však není úplně neslyšící, tak je to asi v pořádku. V případě, že Vaše dcera je úplně neslyšící již od dětství, tak Vám doporučuji, abyste podala námitku proti rozhodnutí o přiznání ID II. stupně. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ, kde dcera žádala o ID a adresuje se na ČSSZ, křížová 25, 155 01 Praha 5.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji