Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

NESLYSCI

Autor kveta
Předmět NESLYSCI
Dotaz

dobry den .  mam dotaz  moje dcera studuje na stedni  skole specialni  bude ji  v brenen  18.  byla jsem  se pta na duchovem  dky mam zazadat  o  duchod     arekli  my ze dcera si  muze   zazadt  hned  je ji  17  neni  to  dne  a ze to  dostane spetne  kdy nastopila do  skoly je pouze   znakujici   ma 100hluchotu neudelaysjem nejakou  chybu  nebude osizena   naduchodu    a  kolik prosim  by mnela  mnet  asi duchod  moc  vam  dekuji  za vasi laskavost   BUH  VAM POREHNEJ KVETA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

doporučuji Vám, abyste požádali hned o ID. Žádnou chybu jste neudělali. Dceři bude doplacen důchod od data požádání.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji