Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

neslycici

Autor
Předmět neslycici
Dotaz

moc vam  dekuji za vasi  odpoved. jak  sem vam  jis  pslala moje dcera  je  neslysici  jis  od  mimina   dneska   nam  bylo  rozhodnuto  je  2  stupni  invalidi  a bzezen i  bude 18  ale  oni nam  davaji  duchod  spetne jis  od 17  roku  ma  vliv  na to ze moje  dcera studuje   co  mam dekat   dekuji   ricchterova myslym  ze by  opavdu  mnela  mnet 3 stupen  invalidni   moc dekujiii

Odpověd na dotaz:

Vážená paní,

konzultoval jsem Váš případ s dalšími odborníky a zdá se, že je to opravdu v pořádku, že II. stupeň ID odpovídá obvyklé praxi. Takže asi nemůžete nic dělat. To, že dcera studuje na to nemá vliv.

S pozdravem Václav Krása