Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nepřiznán id.

Autor jančarova irena
Předmět nepřiznán id.
Dotaz

Váženy pane Kráso,chci se zeptat,jestli mi muže posudkový lékař dát několikrát a to u mě třikrát

třicet procet postižení.žádala jsem poprvé v roce 2011 nyní jsem po operaci páteře tak zvané

stabilizaci jinak mám artozu kotníku a jiné menší choroby.žádala jsem o id ale marně opět mám

jen třicet proc.vubec pos.lékař nebere na zřetel že mám v páteři čtyři šrouby.že nezvládnu delší

chuzi,nesmím se rotovat,ohnout a ani déle sedět.bude mi 55let celou dobu jsem pracovala,ale nyní nemám ani kde za prvé mě nikdo nezaměstná a ani nezvládam 15.záři to bude rok od operace.

Prosím o radu,vím že se mám odvolat,ale dopadne to stejně jsou tam všichni sehraní.

Děkují moc  Jančarová Irena

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jančarová,

je nezbytné, abyste postupovala podle správního řádu. To znamená, když obdržíte rozhodnutí o zamítnutí žádosti o ID, je nezbytné do 30 dnů podat námitku. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ na ČSSZ, křížová 25, 155 00 Praha 5. Pokud neuspějete s námitkou, můžete podat správní žalobu, která se podává ke Krajskému soudu. U této žaloby se neplatí žádné poplatky a není třeba advokáta.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji