Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nemocní manželé

Autor Květa
Předmět nemocní manželé
Dotaz

Měla by komise vědět o manželce ještě     před posouzením invalidity rakoviny manžela stav po léčbě zlepšen (přesvědčen,že nemá při tvrdých podmínkách nárok na iii.stupeň) o mě já jsem ve III. stupni asi 15 let leukoenc. praktická nevidomost,hlavně těžká úzkostná porucha s agorafobii. To manželovi pro jeho psychický stav je prav. nejhorší. Těžká finanční situace. ( manželovi končí nemocenská)  děkujeme

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

je samozřejmě dobré, aby posudkový lékař znal celkovou sociální situaci rodiny, proto doporučuji, abyste tyto věci uvedla při posouzení zdravotního stavu.

S pozdravem

Václav Krása