Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nemocenská a PID.

Autor Karel
Předmět Nemocenská a PID.
Dotaz Dobrý den.Měl bych,prosím,dotaz,mám prozatím PID.3.stupně do srpna 2011,pak PID 2.Stále mám zdravotní problem.Jsem na ÚP.přihlášen,chci se zepta,zda mám jit na nemocenskou i když mám zatím PID 3.stupně.Chci totíž podat u OSSZ žádost o změnu výše invalidního důchodu na spětne PID 3.stupně.Předem Vám děkuji a velmi si vážím Vaší práce a přejí Vám hodně zdraví.Karel.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Karle,

pokud již jste propásl dobu na podání námitky či podání soudního odvolání, nezbývá Vám nic jiného, než podat novou žádost.

S pozdravem Václav Krása