Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nemoc z povolani

Autor marie
Předmět nemoc z povolani
Dotaz

Dobry den,pane Krasa,pisete,ze na karpalni tunely neni nemoc z povolani.Ale ma znama  dostala na karpalni tunely uznanaou nmoc z povolani,

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

ve své odpovědi jsem napsal, že zpravidla není na karpální tunely přiznána nemoc z povolání, to ale neznamená, že to není možné. Pokud se domníváte, že jde u Vás opravdu o nemoc z povolání tak zkuste nahlásit svou nemoc jako nemoc z povolání. Návrh na nemoc z povolání by měl napsat Váš zaměstnavatel.

S pozdravem Václav Krása