Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nedostatečná odpověď na můj dotaz

Autor Vlastimil
Předmět nedostatečná odpověď na můj dotaz
Dotaz Dobrý den a děkuji za vaši nedostatečnou odpověď. Kdy mám nárok na důchod vím. Otázka ale zněla jaký budu pobírat důchod? Invalidní, nebo starobní a z čeho se bude vypočítávat. Děkuji s pozdravem Vlastimil

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Vlastimile,

budete pobírat starobní důchod, když si o něj požádáte k datu, kdy máte nárok. Je to pro Vás výhodnější, než pobírat dosavadní ID. Důchod Vám bude vypočítán podle předchozích příjmů, které se valorizují podle všeobecného vyměřovacího základu. Kolik bude důchod činit, nedokážu vypočítat.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji