Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nedoslýchavost 86,4%

Autor Frnka
Předmět nedoslýchavost 86,4%
Dotaz Dobrý den pane Kráso, tu námitku jsem již už jednou podal a právě přišlo to rozhodnuti od ČSSZ a tím i zrušení id k 14.10 2017 a zároveň poučení podle ustanovení paragrafu 88 odst.6 zákona č. 582/1991 sb ve znění pozdějšich předpisu ,nelze proti tomuto rozhodnutí podat námitky. podle ustanovení paragrafu 88a odst. 4 zákona č.582/1991 Sb. ve znění pozdějších předpisu,se proti zohdodnutí o námitkách nepřipoustí odvolání.. Tak že to znamená že stím nic nemohu děltat ? spozdravem Frnka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Frnko,

pokud jste již podal námitku a neuspěl jste s ní, tak teď je čas na podání správní žaloby ke Krajskému soudu. Nezapomeňte k žalobě přiložit kopii zamítavého rozhodnutí Vaší žádosti.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji