Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nedoslýchavost 86,4%

Autor Frnka
Předmět Nedoslýchavost 86,4%
Dotaz Dobrý den ,pane Kráso. Moc Vám děkuji za rychlou odpověď. Ale nevím jak mám napsat námitku proti zrušení ID.Můžu Vás ještě požádat o radu. přeji pěkný den s pozdravem Frnka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Frnko,

stačí úplně napsat, že nesouhlasíte s rozhodnutím o zrušení ID, protože jste přesvědčen o tom, že posudkový lékař nevzal v úvahu všechny okolnosti Vašeho zdravotního stavu. Samozřejmě, že musíte uvést všechny Vaše nacionálie a číslo rozhodnutí, nebo možná kopii rozhodnutí přiložit k námitce.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji