Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nedoslýchavost 86,4%

Autor Frnka
Předmět nedoslýchavost 86,4%
Dotaz

Dobrý den , chtěl bych se krátce optat .Mám nárok na invalidní důchod když mám ztrátu sluchu na levé strane 84% a vpravo 93,6% celková stráta je 86,4%.

Nedoslýchám už od dětství . 4.1 2017 mi byl přiznán ivalidní důchod 1 stupně pokles 35% v Prachaticích .Pak jsem žádal o zpětně 5let uznání invalidního důchodu a včera jsem byl pozván do Českých Budějovic a tam mě ivalidní důchod zrušily  že mám pokles ve výší 25%. Můžu se proti tomu odvolat ?

                                                                         přeji pěkný den , spozdravem Frnka

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Frnko,

doporučuji Vám, abyste podal proti odebrání ID námitku, která se podává prostřednictvím OSSZ, který rozhodl o odebrání ID, ale adresuje se na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Námitku musíte podat do 30 dní od doručení rozhodnutí o odebrání ID.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.