Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

narok na plny inv.duchod

Autor pavla zuzovova
Předmět narok na plny inv.duchod
Dotaz Dobry den v roce 2010 mi praskla ceva v hlave nacez lekari zjistili geneticke mozkove aneuryzma Prioperaci mi 6 cev klipovali dalsi 2 ofthalmicke zustaly s vyduti.Pri pokusu o stent doslo k mozkovemu infarktu s ochrnutim leve strany Nyni mam cast.inv. duchod a nastoupila jsem do prace kterou nezvladam jsem hodne unavena Operaci provadeli otevrenim hlavy Beru antidepresiva. Mam s touto nemoci narok na plny inv. duchod?Nemam uchop leve ruky. dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zuzovová,

nejsem posudkovým lékařem a nedokáži to zhodnotit. Pokud vašak nezvládáte zaměstnání, tak byste mohla zkusit požádat  o ID III. stupně. Bylo by však dobré, pokud byste měla nějaké zdravotní zoprávy o zhoršení Vašeho zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása