Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nárok na celý ID

Autor Hana
Předmět Nárok na celý ID
Dotaz Dobrý den, chtěla bych se informovat když mám altrozu 3 stupně v kyčelním kloubu i v koleně a operace obou kýčelních kloubu,výrazného zúžení kloubních štěrbin a Deformmita hlavic femirů,lehké přihrocení interkondylických výběžků počínající gonarthrose,klony v bedrech s omezením a mírná skoliosa THL,zvýrazněná bederní lordosa,spondylarthrosis lumbalis,osteochondrosis disci lumbalis.A ještě potravinová alergie astma,revma.Děkuji Paní Hana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hano,

nejsem posudkový lékař a tak Vám nemohu přesně odpovědět. Problém posuzování nároku na ID spočívá v tom, že se posuzuje ztráta pracovních schopností u hlavní diagnózy. Ostatní onemocnění mohou zvýšit ztrátu pracovních schopností naximálně o 10 procent.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.