Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

narok na castecny duchod

Autor ladislava
Předmět narok na castecny duchod
Dotaz

Dobry den pane Krasa,rada bych se vas zeptela, jestli mam narok na castecny invalidni duchod od roku 1995 do dnes lecim  na psychiatrii s depresemy v loni jsem potstoupila lecbu v psychicke  lecebne,mam znovu absolovat lecbu,je me 45let mam odpracovane roky nyni jsem na UP ,mam narokna invalidni duchod dekui za odpoved  Ladislava

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ladislavo,

návrh na přiznání ID by měl napsat Váš ošetřující lékař. Záleží potom na posouzení lékařské posudkové komise. Bez návrhu Vašeho ošetřujícího lékaře je velmi obtížné, abyste si sama žádala o ID.

S pozdravem Václav Krása