Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Narok

Autor Koncová
Předmět Narok
Dotaz Děkuji za ozvu.operace odebrání střev a nitrožilní výživa doživotně.hezky den

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

domnívám se, že ve Vašem případě byste měla mít nárok na invalidní důchod a možná průkaz osoby se zdravotním postižením, protože je možné, že nemůžete chodit do prostředí, které je náročné pro imunitu. Jinak se obávám, že příspěvek na péči by Vám asi přiznán nebyl.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.