Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitky po zásahu

Autor Danková
Předmět Námitky po zásahu
Dotaz Dobrý den, sepisuji námitku proto rozhodnutí o nepřiznání ID po infarktu myokardu 2014, aplikaci 2 stentů, nyní se rozvinula Angina pectoris 2 stupeň, a během čekání na rozhodnutí o nepřiznání důchodu jsem podstoupila další koronografii s hemodynamicky postižením tepny,aplikací dalšího již 3tího stentu a v létě mne čeká další zásah, postižení další tepny, vše je uvedno v dokumentaci, mohu nyní k námitce tato ošetření přidat?je možné uznání námitky?nebo musim nově požádat o ID.Mc Vám děkuji za rady.Danková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Danková,

doporučuji Vám, abyste k námitce přidala i další zdravotní dokumentaci, kterou máte nyní nově. To nemůže být na škodu. Při námitce by měl posuzující orgán k těmto dokumentům přihlédnout a podle nich také rozhodnout.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.