Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

NÁMITKY

Autor Marie
Předmět NÁMITKY
Dotaz

Zdravím Vás pane Krása,

nedávno jsem se s Vámi radila ohledně podíní námitek proti odebrání ID.( čl.ODEBRÁNÍ ID).

Dnes mi přišel dopis , že námitky budou projednávány v jiném kraji, mám poslat ještě případné zprávy nebo jiná vyjádření do 8 dnů. Já už ale všechny zprávy poslala. Také je tam dotaz, zda souhlasím sprojednáním v nepřítomnosti, nebo osobně. Co mi radíte? Je ještě nějaká naděje? Pokud by námitky zamítli, došel by mi už nyní zamítavý dopis?

Díky moc za odpověď, Marie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marie,

doporučuji Vám, abyste se spíše účastnuila projednávání a nesouhlasila s tím, že projednávání bede bez Vaší účasti. Vždy je lepší, abyste se mohla vyjádřit.

S pozdravem Václav Krása