Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

námitky

Autor halina
Předmět námitky
Dotaz

dobrý den, mohl byste prosím, můj dotaz či alespoň diagnozy smazat?

pochopila jsem, že mám podat odvolání-námitky proti rozhodnutí, které přijde z Čssz z prahy, že můj stav nebyl zcela zhodnocen. A jak to pokračuje dále? Co se děje po podání námitky? námit. řízení se koná v praze nebo posudkovém městě? nejsem z prahy, děkuji Vám

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Halino,

podle dotazu Vás nikdo neidettifikuje, pro nás je velmi obtížné najít dotaz, protože jich chodí hodně.

při námitce budete pozvána buď do Prahy nebo Brna, podle bydliště. Někdy také se námitkové řízení obejít bez klienta. Pokud klient neuspěje u námitkového řízení, může podat správní žalobu.

S pozdravem Václav Krása