Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitkové řízení

Autor Květa
Předmět Námitkové řízení
Dotaz

Dobrý den,znova se na Vás obracím s otázkou.Již jsem prošla námitkovým řízením-neúspěšné,a chci to dát k soudu.Jenže nevím jak to sepsat a navíc na jakou adresu a jestli to jde přes internet,nebo poštou. Nechápu to i po Vašem vzoru/omlouvám se/ Třeba krajský soud.Nevím na jaký. Jsem z okresu Jablonec nad Nisou.Ta správní žaloba má být na lpk pracoviště pro námitkové řízení?Krajský soud-nevím adresu.Co znamená dvojmo?Pro mě je důležité hlavně vědět,na ktreý krajský  soud se mám obrátit. Děkuji moc.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

správní žaloba se podává na Krajský soud příslušný Vašemu bydlišti. Pokud se nemýlím, tak Krajský soud sídlí v Liberci. Žaloba musí být směrována proti rozhodnutí o námitce. Žádost musíte poslat písemně, nejlépe doporučeně ve dvojím vyhotovení. Soudní poplatky se neplatí.

S pozdravem Václav Krása