Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitková komise a účast na ni

Autor Tomáš Červeň
Předmět Námitková komise a účast na ni
Dotaz Dobrý den,podal jsem námitku proti odebrání ID 1.stupne který mám po nepovedené operaci plotének od roku 2002.Mám se dostavit k námitkovemu lékaři,ale pokud nechci, nemusím být osobně přítomen.Je to tedy zdravotní vyšetření nebo tam jen člověku oznámí rozhodnutí?Je podle vás lepší být přítomen osobně? Děkuji a zdravím.Tomáš,Praha 8

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Červeni,

vždycky je lepší se jednání účastnit. Na jednání Vám možná ještě nebude oznámen výsledek, ale můžete se vyjádřit k názoru posudkového lékaře. Proto Vám doporučuji, abyste se jednání účastnil.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji