Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitka podjatosti na posudkového lékaře

Autor Martina
Předmět Námitka podjatosti na posudkového lékaře
Dotaz Vážený pane Kráso, v loňském roce jsem žádala o 1.stupeň ID, posudkový lékař velmi pochybil, jeho rozhodnutí bylo 10% snížená pracovní schopnost a komise MPSV rozhodla o 40%.Nechápu že mi tohoto lékaře přidělili i letos při žádosti o přezkoumání zdravotního stavu. Samozřejmě mi vyšší stupeň ID zamítl. Podala jsem námitku podjatosti.Jaká je lhůta por vyřízení: Děkuji Martina

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Martino,

na toto rozhodnutí není stanovena konkrétní lhůta pro vyřízení podání. Obecně je lhůta, dle spráního řádu 30 dní pro vyřízení. Vzhledem k tomu, tyto lhůty nejsou dodržovány a není za to sankce, doporučuji Vám, abyste se neustále ptala co je s Vašim podání.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.