Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

namitka ossz

Autor Dibelkova Jaroslava
Předmět namitka ossz
Dotaz

Take jsem dostala letos zmenu inv.duchodu o jedn stupen dolu.Je zajimave,ze v lonskem roce 29.1 mi jiny pos.lekar stupen 3 ponechal -urcite uz pracoval podle novych smernic. Chci podat namitku,ale mam strach,aby neodebrali potom i ten 2 stupen podle toho co zde v nekterych pripadech ctu.Oni neprezkoumavaji namitku,ale citi se dotceni,ze si nekdo neco takoveho dovolil k nim.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dibelková,

ve svém tvrzení máte asi pravdu. Přesto Vám doporučuji podat námitku a případně i správní žalobu, protože je nutné se bránit. Při správní žalobě, se neplatí soudní poplatky a tak Vám o tolik nejde.

S pozdravem Václav Krása