Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Namitka na zamitnuti ID

Autor Cermakova Marcela
Předmět Namitka na zamitnuti ID
Dotaz Dobry den, nebyl mi byl mi priznan 1.stupen ID od 11.6.2009 Od 6.5.2010 mi byl ID doktorem Englem zrusen.Ma dignoza je (Chron.dysfunkce bederni patere,jsem po operaci a v pateri mam transpadikularni srouby.Chron.algicky syndrom krci patere s projevy CB syndromu C7 bilat pri stenoze paterniho kanalu) Doktor Engl mi ID zrusil aniz by me videl.Chci se zeptat jak spravne sepsat namitku proti rozhodnuti?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Čermáková,

nejlépe bude, když si požádáte znova o invalidní důchod, protože, jak jsem pochopil, ID Vám byl zrušen již před delší dobou.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji