Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

namitka k inv.duchodu

Autor FRANTISEK
Předmět namitka k inv.duchodu
Dotaz PANE KRASA DIKY ZE JSTE MI POSLAL NA EMAIL OBRATEM VZOR NAMITKY K INV.DUCHODU,AKORAT TE NAMITCE MOC NEROZUMIM.POTREBOVAL BYCH NAMITKU K NEPRIZNANI INV.DUCHODU NASLEDKEM PRAC.URAZU-LEVEHO ZAPESTI.JA NEVIM JESTLI TA NAMITKA CO JSTE MI POSLAL JE NAMITKA ZE MI INV.DUCHOD VZALI,ALE ME HO NEVZALI ME HO PROSTE NEDALI ZE MI KLESLA PRACOVNI NESCHOPNOST O 30%,TAK SE VAS TAZI JESTLI JE TA NAMITKA TA JAKA BY MELA BYT,NEBO JE TO NAMITKA ZE MI DUCHOD VZALI.JESTLI JE,MUZETE MI POSLAT VZOR NAMITKY K NEPRIZNANI INV.DUCHODU.POCITAM S TIM ZE DO 30 DNU KDY SE MA NAMITKA PODAT SE POCITAJI I SOBOTY A NEDELE,JESTLI NE MEL BYCH PRO PODANI NAMITKY VICE MUZETE MI JESTE RICI JESTLI SE POCITAJI VIKENDY DO TECH 30 DNU.S POZDRAVEM FRANTISEK MAREK

Odpověd na dotaz:

Pane Marku,

námitka je proti snížení či odvolání ID. Je neděle odpoledne a já pomáhám lidem zcela zdarma, ale nemůžu Váš problém vyřešit. Pomoc si musíte sám. Radu a formulář jsem Vám poskytl.

S pozdravem V. Krása