Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

námitka

Autor Tomáš
Předmět námitka
Dotaz Dobrý den... Jen bych vám chtěl poděkovat za vaší radu.. osm let jsem jsem měl invalidní důchod v ČID 1 a po změnách a spřísnění podmínek co vymyslely naši poslanci mi byl důchod odejmut.. ale na vaší radu jsem se nevzdal, a podal jsem námitku proti odejmutí důchodu a světě div se co se nestalo důchod hned po prvním námitkovém řízení mě byl navrácen v plné výši... nebýt vás asi bych tu námitku nepodal a tak vám chci jen poděkovat a doporučit ostatním aby se jen tak nevzdávaly a bojovaly za svá práva...... DÍKY MOC.....

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Tomáši,

to je skvělá zpráva, mám z toho upřímnou radost.

S pozdravem Václav Krása