Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitka

Autor Karel
Předmět Námitka
Dotaz Dobrý den,mám dotaz dne 14.3.2011 jsem s úřadem práce podal žádost na in.důchod z II.stupně na spětný III.stupně.Který jsem měl do srpna 2010.Teď mi přišlo rozhodnutí z ČSSZ,že od sedmého měsíce 2011 bude vyplácen II.stupeň.Mohu podat proti tomu námitku i když jsem podál žádost na OSSZ na PID. III.stupně, totíž se mi zhoršíl zdravotní stav.Děkují předem za odpověd s pozdravem Karel.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Karle,

domnívám se, že byste měl podat námitku až na rozhodnutí o zamítnutí žádosti o III. stupeň ID. To co jste dostal je pravděpodobně pouze informace o tom, že Vám od července bude vyplácena částka přináležející k II. stupni ID.

S pozdravem Václav Krása