Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

NÁMITKA

Autor Zeteská
Předmět NÁMITKA
Dotaz

DOBRÝ DEN, MÁM NÁSLEDUJÍCÍ DOTAZ, DCEŘI JE 19 LET, ODPOVÍDÁ ALE 7 LETŮM, INVALIDNÍ DŮCHOD Z MLÁDÍ JÍ NEPŘIZNALI, PODALY JSME PROTO NÁMITKU, MŮJ DOTAZ JE, ZDA O NÁMITCE JEDNAJÍ STÁLE STEJNÍ POSUDKOVÍ LÉKAŘI JAKO PŘI ODMÍTNUTÍ ANEBO JINÍ NA OKRESNÍ ÚROVNI, COŽ BY BYLO SPRAVEDLIVĚJŠÍ, DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ A PŘEJÍ NÁDHERNÉ NEJEN VELIKONOČNÍ SVÁTKY, S POZDRAVEM ZETESKÁ

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zeteská,

obávám se, že námitce budou rozhodovat ti samí posudkoví lékaři. Teprve u soudu by pravděpodobně rozhodovali zcela jiní odborníci. Možná, že jste u námitky mohla uvést, že žádáte o posouzení posudkovým lékařem z jiného okresu.

S pozdravem Václav Krása