Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitka

Autor Nováková J.
Předmět Námitka
Dotaz

Dobrý den,nejdříve chci poděkovat za rady ohledně podání námitky,které jste mi poskytnul.Mám ještě jeden dotaz,není mi ůplně jasné,zda námitku podat poté co jsem obdržela Posudek o invaliditě od OSSZ,nebo ještě dostanu nějakou zprávu od ČSSZ v Praze a až poté podat námitku.Mám invaliditu II.stupně od 7.3.2008 a žádala jsem o III.stupeň,takže mi vlastně zůstala ta původní invalidita.Přeji hezký den.Julie

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Nováková,

měla byste dostat rozhodnutí ČSSZ a teprve na základě tohoto rozhodnutí podat námitku. Musíte podávat námitku na nějaké rozhodnutí. Pokud by Vám rozhodnutí nepřišlo do několika týdnů, doporučuji Vám dostavit se na OSSZ a urgovat doručení rozhodnutí.

S pozdravem Václav Krása