Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitka

Autor Gertruda
Předmět Námitka
Dotaz

Pane Kráso děkují za bleskovou odpověd.S OSSZ mi přišel posudek o invaliditě.Prosím.jak se ta námitka  vznáší.Děkuji Gertruda

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Gertrudo,

doporučuji Vám, abyste se v pondělí obrátila na poradnu NRZP ČR, poradna@nrzp.cz, tel. 266753427. Můžete uvést, že jsem Vás doporučil. V poradně Vám poradí, jak stylizovat námitku. Námitka se podává na ústředí ČSSZ, Křížová 25, 225 08 Praha 5. Samozřejmě doporučeným dopisem, abyste měla doklad o odeslání námitky.

S pozdravem Václav Krása