Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

namitka

Autor Pavlina Kolajova
Předmět namitka
Dotaz Dobrý den,byl mi odebrán důchod 3stupne na nulu,podala jsem namitku,mám po operaci prsu s odebráním tří uzlin a při námaze mi napucha ruka,chci se zeptat,když mi uznají druhý nebo první stupeň,tak vrací peníze zpětné od podání námitky nebo od zamítnutí inv.důchodu před podáním námitky?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kolajová,

pokud byste uspěla s námitkou tak, že by Vám byl přiznán první nebo druhý stupeň ID, měl by Vám být tento důchod vyplácen od daa podání námitky. Pokud nebudete úspěšná, tak můžete ještě podat správní žalobu, která se podává ke krajskému soudu. U této žaloby se neplatí poplatky a ani Vás nemusí zastupovat advokát.

S pozdravem

Václav Krása

Budu rád když navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.