Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Námitka

Autor hanka
Předmět Námitka
Dotaz Dobrý den. Přišlo mi již vyjádření z OSSZ o snížení ID z 3.stupně na 1.stupeň.Chtěla bych podat námitku.Jsou na místě obavy z toho,že by mi vzali ID uplně? Jsem rok operaci nádoru a 10 měsíců po ozařování a nadále pokračuje následná léčba.Mimo to mám RS.Děkuji za případnou odpověď. Sixtová Hana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hanko,

určitě Vám doporučuji, abyste podala námitku, kterou musíte poslat do 30 dní od doručení rozhodnutí o snížení stupně ID. Námitka se posílá prostřednictvím OSSZ na ČSSZ. Se sepsáním námitky Vám může pomoci poradna NRZP ČR, tel. 266753427, e-mail: poradnanrzp@nrzp.cz.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/