Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

námitka

Autor lenka
Předmět námitka
Dotaz dobrý den. byl mi přiznán důchod 1. stupně s tím, že mám ukončit nemocenskou a nastoupit do práce na částečný úvazek. bohužel můj psychický i fyzický stav ( m. j. mám nezhoubný nádor na mozku , nyní ošetřený Gama- nožem) to neumožnuje. Nesouhlasí s tím ani moje očetřující lékařka psychiatrie ani ošetřující lékařka z NUDZ , kde jsem byla hospitalizovaná. Zjistila jsem, že mohu podat námitku, ale nevím, co přesně má obsahovat a jak má vypadat. Prosím o radu. zkoušela jsem napsat na email dnanrzp@nrzp.cz , ale vrací se to jako nedoručitelné.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

máte špatnou adresu na poradnu NRZP ČR, která je poradnanrzp@nrzp.cz, tel. je 266753427. Námitku musíte podat prostřednictvím OSSZ na ČSSZ a musíte jí podat do 30 dní od doručení rozhodnutí o zamítnutí žádosti.

S pozdravem Václav Krása