Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Náhradní doba pojištění u důchodu 3.stupně

Autor Petr
Předmět Náhradní doba pojištění u důchodu 3.stupně
Dotaz Dobrý den ,Pane Kráso Mohu se zeptat jak dopadlo toto ověřění v případě jestli jste se o nej zajímal .Děkuji předem dobrý den ,předem děkuji za vaší odpověd ohledně nahradní doba u 3.stupně invalidity započítavana častečně ne ze 100 procent ale jen z 80 procent.A tím reaguji že jste měl zájem vědět kde jsem k tomuto článku přišel Zde sasílám odkaz ve kterém je zmíněno že se počítá jen z 80 procent a prosím jeli to možné o váš názor je to až v dolejším članku www.duchody-duchodci.cz/nahradní-doby-pjisteni-pro-duchod.php Děkuji předem a jěště jednou se omlouvám jestli otravuji Nový Odpověd na dotaz: Vážený pane Nový, přiznám se, že tuto věc jsem opravdu neznal. Je to pro mě překvapení. Budu ještě pátrat, kdy došlo ke změně a jaký je její smysl. Děkuji. S pozdravem Václav Krása

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

máte bohužel pravdu, o této úpravě zákona jsem nevěděl.

S pozdravem Václav Krása