Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Musí vyplnit lékařskou zprávu (pro ZTP a PID) praktický lékař?

Autor Tomáš
Předmět Musí vyplnit lékařskou zprávu (pro ZTP a PID) praktický lékař?
Dotaz Vážený pane Kráso, mohl bych Vás poprosit o informaci, zda lékařskou zprávu pro prodloužení ZTP a ID 3.stupně smí vyhotovit i můj ambulantní psychiatr, nebo zda tyto zprávy smí napsat jedině praktický lékař ("obvoďák")? Děkuji Vám za odpověď a za Váš čas! Tomáš

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Tomáši,

lékařskou zprávu může napsat Váš ambulantní psychiatr.Obvodní lékař by stejně vycházel ze zprávy ambulantního lékaře.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.