Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Moznost odebrani PID

Autor Eva
Předmět Moznost odebrani PID
Dotaz

Preji krasny dobry den, chtela bych Vas pozadat o radu.Jsem 3 roky po oboustrane operaci celistniho kloubu a do dnesniho dne se lecim opiody a tramal.3 roky  mam PID a ted mam jit ke komisi, prakticka lekarka mi rekla ze mi duchod vemou.Jsem velmi prekvapena po kozdodeni davce mych leku nejsem schopna poradne fungovat .Muzete mi prosim poradit jak jednat  kdyz mi PID vemou.Dekuji a s Pozdravem Eva

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

pokud by Vám byl PID odebrán, nezbylo by Vám než se v zákonné lhůtě odvolat.  V případě, že byste neuspěla ani u odvolání, máte možnost věc řešit soudní cestou.

S pozdravem Václav Krása