Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

mohu zazadat o castecny inv.duchod?

Autor jidrich hodl
Předmět mohu zazadat o castecny inv.duchod?
Dotaz

  Dobry den , minuly rok od cervna jsem na neschopnosti s vyhrezlou plotynkou .V prosinci jsem byl operovan , jeste k vyhrezle plotynce byly zjisteny vyrustky na pateri , ktere byly odstraneny spolecne s vyhrezlou plotenkou . Letos v unoru zacnu mirne rehabilitovat ,a za dva mesice rozcvicovat pater .Zrejme budu muset absolvovat lazne . Asi budu muset v zamestnani zazadat o zmenu dosud vykonavane prace . Muj dotaz zni jestli budu mit narok o castecny inv.duchod , a kdy si muzu eventuelne zazadat . Dekuji Jindrich Hodl

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Hodle,

myslím si, že byste měl o ID požádat okamžitě.

S pozdravem

Václav Krása